محصولات جدید
>Banner for show not exists<
نظرسنجی
نظرتان در رابطه با سایت جدید چیست؟
 خوب است
 بد نیست
 فوق العاده است
 تغییری نمی بینم
 نظری ندارم
پیگیری درخواست
خبرنامه

اگر قبلا در سایت ثبت‌نام کرده‌اید لطفا وارد سیستم شوید.

خبرنامه‌ها:

عملیات:
اشتراک
لغو اشتراک

خدمات جانبی

شرکت مهران طب مد (صنایع بیمارستانی مهران) با سابقه ای بیش از نیم قرن در تولید انواع تجهیزات بیمارستانی و همکاری بسیار نزدیک با مراکز درمانی از جمله بیمارستان ها، کلینیک ها، درمانگاه ها و خانه های بهداشت و با بهره گیری از پرسنل متخصص خود علاوه بر تولید تجهیزات بیمارستانی امکان ارائه مشاوره به منظور ساخت و تجهیز مراکز فوق الذکر را دارد.

همچنین به منظور ارائه خدمات هر چه بهتر و به روز به کلیه مراکز درمانی آمادگی خود را جهت عقد قرارداهای سرویس و تعمیر نگهداری تجهیزات هتلینگ اعلام می دارد.

این خدمات شامل بازدیدهای دوره ای، تهیه و ارائه گزارش مکتوب و مصور در خصوص معایب تخت ها، برانکاردها و دیگر تجهیزات هتلینگ به مدیریت، ارائه پیشنهاد قیمت قطعات و اجرت خدمات و انجام خدمات مورد تایید مدیریت درمانی خواهد بود که بر اساس توافق فی مابین طی قراردادی بین شرکت مهران طب مد (صنایع بیمارستانی مهران) و مراکز درمانی قابل اجرا می باشد.

 

     در این رابطه در صورت نیاز به این خدمات می توانید با ورود به بخش "تماس با ما" در همین سایت در خواست خود را مطرح و با کد پیگیریی که به ایمیلتان ارسال می گردد پاسخ و خدمات مورد نطرتان را دریافت نمایید.

نظرات

اولین شخصی باشید که در این مورد نظر می‌دهد
نظرتان را بنویسید
Reload Image
 
Copyright © 2008-2013 Mehran Teb Med. All Rights Reserved.
Design & Support By iwebart.ir.